Сервіс онлайн-бронювань з’явився на українському ринку інформаційних технологій не так і давно. Собою він являє сукупність інструментів, які дозволяють клієнтові здійснювати запис  на потрібну йому послугу, дату та час, а бізнесові – швидко опрацювати запит клієнта. Тобто процес онлайн-бронювань є двосторонім і приносить користь як клієнтові, так і бізнесу. 

Переваги онлайн-бронювань для клієнта.

  • Цінність часу. 

Є технічні рішення, які дозволяють клієнтові здійснювати запис на процедури у три кліки (клієнт зможе вкластись у 30 сек.) замість кількахвилинної розмови із адміністратором.

  • Доступ у будь-який час. 

Більшість клієнтів згадують про необхідність здійснити запис в позаробочий час, а сервіс онлайн-бронювань цілком дозволяє їм таке робити. Завдяки цьому запис на потрібну послугу доступний 24/7 замість чітко обмежених рамок робочого дня закладу.

  • Незалежність від місця. 

Бронюватись онлайн можна із будь-якої локації: гучної вечірки, сімейного вечору, транспортного засобу тощо, замість необхідності пошуку тихого місця, щоб адміністратор міг почути побажання клієнта.

  • Актуальні нагадування. 

Клієнти можуть отримувати не нав’язливі нагадування та підтвердження бронювань у вигляді PUSH або SMS-сповіщень замість не завжди зручних телефонних нагадувань адміністратора.

Переваги онлайн-бронювань для бізнесу.

  • Цінність часу. 

Не лише клієнти не витрачають даремно час, а й бізнес. Оскільки адміністраторам не потрібно озвучувати доступні послуги чи години, підбирати ідеальний час для усіх, а виключно зафіксувати запис від клієнта. 

  • Контроль.

Бізнес все одно залишається головним (хоча клієнтам це краще не казати). Саме бізнес визначає доступний час, послуги та фахівців для бронювань. За відповідних налаштувань бізнес може підтверджувати або скасовувати записи, при цьому отримуючи нових клієнтів в свою базу.  

  • Усі записи в одному місці. 

Посилання для бронювань можна розміщувати будь-де: соціальні мережі, сайт чи в групах у вайбері/телеграмі тощо. Закликаючи клієнтів до онлайн-бронювань, усі записи нарешті не будуть у різних діалогах, а потраплятимуть у ваш особистий онлайн-журнал, що допоможе оптимізувати усю роботу закладу. 

  • Розвиток бізнесу.

Заклад, який стоїть на місці ніколи не буде успішним. Нові шляхи взаємодії із клієнтом – один із ключів до успішного функціонування бізнесу.

Українська компанія Eservia Beauty ідеально підходить для впровадження онлайн-запису та пропонує одразу 2 технічні рішення:

Widget Eservia Beauty

Сучасний спосіб онлайн-бонювань для клієнтів бізнесів, який передбачає генерування посилання, яке можна розміщувати у будь-яких соціальних мережах, у вигляді кнопки на сайті або у ділитись у різних чатах. 

Мобільний застосунок Eservia

Застосунок призначений для клієнтів бізнесів сфери послуг, за допомогою якого клієнти зможуть бронюватись в улюблений заклад в кілька кліків 24/7, відстежувати власну історію візитів та керувати власними записами.

Розвивайте свій бізнес та обирайте онлайн-бронювання Eservia Beauty. Реєструйтесь  уже зараз або скористайтесь допомогою персонального менеджера за номером +380507412044.

А для того, щоб завжди бути в курсі усіх найкращих рішень для успішного бізнесу варто підписатися на соціальні мережі Eservia Beauty: TwitterFacebookInstagramTelegram.

Інші статті

Eserviabeauty

13.04.2020

Eserviabeauty

26.06.2020

Eserviabeauty

26.02.2021