В сучасному світі послуги краси набрали неабиякої популярності. З таким попитом виросла і кількість майстрів у даній сфері.

Тому виникає питання: Як майстру залишатись на плаву і при цьому ще й щось заробляти в умовах такої конкуренції?!

Відповідаємо на це питання такими порадами:

1. Ставте цілі

Для того аби бути успішним у своїй сфері необхідно розуміти для чого ви це робите. Пригадайте, що спонукало вас стати майстром і чого саме ви прагнете?

Бажання та наполегливість на шляху до власної цілі допоможе вам не здаватись і рухатись вперед, не дивлячись ні на що.

2. Правильно оцінюйте свою роботу

Частою проблемою індивідуальних майстрів є те, що вони бояться ставити ціни вищі, ніж в конкурентів, що призводить до знецінення їхньої роботи. Пам’ятайте, будь-яка робота має мати свою винагороду, а якою вона буде – залежить лише від Вас.

3. Розвивайте свої навички – інвестуйте у навчання

Запорукою успішного майстра – є його вміння та знання. Лише досвідчений фахівець своєї справи може бути впевненим у стабільності доходу, адже жоден клієнт не покине майстра в роботі якого впевнений на всі 100%

4. Будьте в тренді

Все змінюється. Щоразу з’являються нові тренди, техніки, стилі. Важливо слідкувати за оновленнями і бути готовим втілити їх в життя. Не бійтесь експериментувати і пробувати щось незвичне, бо, можливо, таким чином зможете створити щось унікальне та особливе. І тоді усі побажання ваших клієнтів будуть реальними для втілення, а це завжди збільшення доходу.

5. Будьте ефективним та гнучким

Сучасний світ дуже швидкий.
Для того щоб залишатися ефективним, кожну дію ми намагаємося оптимізувати, аби зробити її якісно і при тому затратити на неї якомога менше часу.

Для цього в майстрів індустрії краси є програмне забезпечення Eservia beauty за допомогою якого ви зможете залишатись на зв’язку із клієнтами 24/7, приймати онлайн-записи, інформувати їх щодо деталей бронювання та автоматизувати абсолютно усю свою роботу.

А для індивідуальних майстрів у Eservia beauty є спеціальна пропозиція у вигляді тарифного плану Personal, з яким ви зможете оцінити усі переваги програмного забезпечення, оскільки отримаєте доступ до усіх можливостей CRM:

  • календар;
  • автоматичні SMS-повідомлення клієнтам;
  • база усіх бронювань;
  • клієнтська база;
  • маркетинг;
  • онлайн-віджет;
  • аналітика;
  • складський обіг;
  • бухгалтерія;
  • мобільний застосунок як для особистого користування, так і для клієнтів.

І увесь цей функціонал для індивідуальних працівників за дуже вигідною ціною – від 119 грн. за місяць!

Тому не гайте часу, реєструйтеся за посиланням або телефонуйте за номером +38 (067) 393 12 80. Спробуйте 1 місяць БЕЗКОШТОВНОГО користування та переконайтесь, що сучасний світ за такі рішення!

Інші статті

Eserviabeauty

13.04.2020

Eserviabeauty

26.06.2020

Eserviabeauty

26.02.2021