Індустрія краси ніколи не стоїть на місці. Зміни в світі та суспільстві приводять до появи нових трендів і більшість жінок, бажаючи іти в ногу з часом, слідують усім новинкам.

⠀Що є актуальним для сфери індустрії краси в цьому сезоні?

1. Натуральність у всьому

Головне завдання – підкреслити свою природню красу.

Так званий ефект «No make up» є головним трендом сезону. Макіяж повинен бути більш легким, простим, прозорим та зручним. Мінімум тональної основи, легкий рум’янець, нейтральний напівпрозорий блиск на губах та природньо вкладенні брови є надзвичайно популярними цього сезону.

Щодо зачісок, то вільне волосся, без тонни лаку та засобів для стайлінгу – ось що зробить кожен образ стильним і чарівним. Невимушена укладка з кількома зібраними пасмами – тренд в 2021 році.

2. Екологічність

Природність стала трендом не лише щодо зовнішнього вигляду, але і для виготовлення та використання косметичних продуктів.

Косметику потрібно використовувати з користю для себе і без шкоди для природи. Щоразу на ринку з’являється все більше і більше товарів індустрії краси створених лише з натуральних інгредієнтів без шкідливих і синтетичних матеріалів, які можуть негативно впливати на навколишнє середовище.

Тому користуватись такою косметикою не лише трендово, але і свідомо та відповідально!⠀

3.  Використання б’юті гаджетів

Великої популярності набирають також і різні девайси краси, які допоможуть завжди залишатись красивими та швидше досягти бажаного результату.

Серед таких інструментів краси є скребок Гуаша, мезороллери, мікротоки, Дарсонваль та інші. Головною перевагою є те, що використовувати усі ці гаджети можна навіть в домашніх умовах.

⠀Окрім основних трендів 2021 року важливо згадати і найпопулярніші послуги, які стають тільки актуальнішими з року в рік. Завдяки опитуванню, яке було проведене у соціальних мережах Eservia beauty було складено рейтинг найпопулярніших послуг у закладах краси:

1. Манікюр

Вже багато років поспіль саме ця послуга користується найбільшою популярністю серед представниць прекрасної статі. Адже красиві і доглянуті нігті – окраса кожної жінки.

2. Стрижка

Ця послуга завжди була, є і буде популярною. І справа, звичайно, не лише в моді чи трендах. Стрижка – це найбільш затребувана послуга, без якої не зможуть обійтися а ні жінки, а ні чоловіки.

3. Ламінування вій та художнє оформлення брів

Попиту ці процедури набрали не так давно. А посприяв такій популярності тренд на натуральність. Справа в тому, що ці послуги допомагають зміцнити вії та брови, додати їм доволі природнього, а головне – привабливого вигляду.

4. Апаратні процедури

Звичайно, що популярність цих послуг зросла через появу на ринку безлічі нових девайсів, які можуть робити все та навіть більше. За допомогою різних апаратів проводять масажі, карбонові пілінги, підтяжку шкіри, видалення волосся та навіть процедури для схуднення та омолодження.

Важливо стежити не лише за трендами, але й антитрендами. Те, що було в моді пару місяців тому, може в одну мить стати б’юті-помилкою. Тому потрібно знати, що вже не є актуальним і чого варто уникати при створенні неперевершеного образу.

До головних антитрендів індустрії краси цього сезону  відносимо:

Насичений макіяж

Smoky eyes, чіткі брови та темні губи будуть зайвими при виборі та створенні ідеального мейкапу. Антитрендом в макіяжі також є перламутр, щільний тон і зайве сяйво на обличчі. Щодо брів, то не потрібно малювати брови однією суцільною лінією, виходячи за контур. Бажано, щоб було чітко видно волоски, а відтінок не сильно відрізнявся від рідного. Губи темних відтінків сьогодні можуть бути присутніми тільки як елемент вечірнього макіяжу, а у повсякденному стилі краще використовувати нейтральні кольори.

Асиметричні стрижки та чіткі зачіски

Не потрібно ідеально вкладати волосся аби виглядати неперевершено. Чіткі та симетричні зачіски будуть не актуальними цього сезону. Тому не варто використовувати безліч засобів для укладки і стайлінгу аби зробити зачіску рівною та досконалою.

Нарощення

Оскільки трендом сезону стала натуральність, то все, що з нею не пов’язане стало антитрендом. Тому нарощенні вії, нігті та волосся не будуть модними цього сезону. Краще надавати перевагу природній красі без штучного об’єму та довжини.

Будьте завжди в курсі усіх новинок індустрії краси разом із Eservia beauty і пам’ятайте, що найбільшим трендом в організації роботи закладів індустрії краси є наявність CRM.

Спробуйте користування CRM Eservia beauty цілком безкоштовно на тестовий період тривалістю 1 місяць. Реєструйтесь самостійно або телефонуйте менеджеру Eservia beauty +38 (067) 393 12 80 уже зараз!

Інші статті

Eserviabeauty

13.04.2020

Eserviabeauty

26.06.2020

Eserviabeauty

26.02.2021