Які книги читати, щоб стати успішним? Є чималий перелік таких книг та бестселерів серед них зокрема. Однак які ж із них дійсно варті уваги?

Спираючись на практику та досвід, команда Eservia beauty склала перевіреній перелік топ-5 книг, які поєднують у собі 5 головних ліній: мотивацію, відпрацювання думок і установок, формування правильних звичок, планування фінансів та вміння визначати свої дійсні вподобання та відмовлятись від неважливого.

Топ-5 книг для особистого зростання від команди Eservia beauty:

1. Річард Бренсон «До біса все! Бери й роби! » – мотивуюча автобіографія одного з найуспішніших людей сучасності.

Бренсон – яскрава, нестандартна особистість. Його кредо – брати від життя все. Це першочергово про те, що не потрібно боятись робити що хочеш. При цьому абсолютно неважливо чи достатньо у тебе знань, досвіду та освіти. Життя надто коротке, щоб витрачати його на речі, які не приносять задоволення. Якщо щось подобається – роби негайно. Не подобається – полишай це діло без зайвих роздумів. Це твоє життя і воно одне. Тому дій!

 ⠀

2. Джон Кехо «Гроші, успіх та ви» – автор пояснює, які дії і, головне, які думки призведуть вас до багатства тапроцвітання.

В книзі наведено неспростовні докази того, що духовна самореалізація і матеріальне благополуччя не тільки можуть, а й повинні йти рука об руку. І тілько в правильній гармонії з самим собою вам вдастся досягти бажаного результату.

 ⠀

 3. Брайан Трейсі «Звичка на мільйони долларів».

    Щоб змінити життя на краще, просто необхідно змінити свої звички – стверджує відомий американський фахівець з питань бізнесу Б. Трейсі. А ми не можемо з ним не погодитись, адже ще Арістотель говорив про те, що «звичка – друга натура». Ця книга містить корисні поради з маркетингу, ефективності продажів та збільшення доходів. Автор переконаний, що абсолютно всі успішні люди мають схожі звички. Які і як їх здобути? Дізнаєтеся, прочитавши книгу.

 ⠀

4. Джордж С.Клейсон «Найбагатша людина в Вавилоні» – книга про те, як досягти успіху в грошових питаннях, використовуючи принципи управління особистими фінансами.

Адже щоб виконати всі свої мрії, ви неодмінно маєте досягти успіху в грошових питаннях. За допомогою запропонованих в даній книзі фінансових принципів ви зможете зробити своє життя більш насиченим і щасливим, щоможливо тільки у тому випадку, якщо ваш гаманець буде достатньо наповнений, а фінансова сторона життя буде приносити вам відчуття стабільності та захищенності.

5. Марк Менсон «Тонке мистецтво пофігізму» – як жити відповідально і щасливо, приймати себе незважаючи на труднощі.

Стався до життя простіше, не намагаючись довести свою унікальність оточуючим. Життєва філософія автора проста – необхідно навчитися мистецтву пофігізму. Визначивши те, до чого ви дійсно не байдужі, потрібно вміти закрити очі на все другорядне, на труднощі та не звертати увагу на чужу думку, бути готовим поглянути в обличчя невдачам.

Прочитавши ці книги ви однозначно не лише здобудете нові знання, а й отримаєте добрячу мотивацію та заряд до дій. Щоб дізнаватись ще більше корисної інформації підписуйтесь на наші соціальні мережі Instagram, Facebook, LinkedIn, Twitter, Youtube, Telegram та будьте завжди в курсі сучасних тенденцій.

Для оптимізації та автоматизації роботи вашого бізнесу (індустрії краси) вам необхідна CRM Eservia beauty. Крокуй в ногу з часом та спробуй ПЗ вже зараз – 1 місяць безкоштовно. Реєструйтесь за посиланням або телефонуйте менеджеру Eservia beauty +380673931280

Інші статті

Eserviabeauty

13.04.2020

Eserviabeauty

26.06.2020

Eserviabeauty

26.02.2021