Сучасний світ вимагає сучасних рішень, тому SMS-повідомлення не лише посідають одне із чільних місць, як засіб зв’язку із клієнтом, а й поступово витісняють стандартні телефонні дзвінки.  Клієнтові однозначно більше до вподоби мати можливість у зручний час переглянути повідомлення, ніж відповідати на дзвінки. 

Досвід відомих українських компаній підтверджує переваги SMS-повідомлень. «Нова Пошта» станом на сьогодні відправляє 76% клієнтів саме  повідомлення (ще 24% отримують сповіщення у вайбер). «УкрПошта», «ПриватБанк», «EVA», «OKKO», аптека «Доброго дня», «Епіцентр» та ще чимало інших компаній щоденно відправляють SMS повідомлення. За статистикою українські користувачі отримують понад 100 млн. повідомлень щомісячно, що ще раз підтверджує популярність SMS-повідомлень.

Як SMSповідомлення може використовувати індустрія краси? 

У будь-якій сфері послуг, де є необхідність підтримувати зв’язок із клієнтом, SMS-повідомлення не будуть зайві. Індустрія краси може використовувати їх з метою:

  • Підтвердження та нагадування клієнтам про візит у заклад;
  • Повідомлення про новини та події, які відбуваються у салоні (сповіщення про нові послуги, продукцію; переїзд, майстер-клас, вечірка тощо);
  • Інформування про акції, що дає змогу актуалізувати клієнтів;
  • Привітання із різними святами (днем народження, іменинами, державними та релігійними святкуваннями тощо). 

Як налаштувати SMS-кампанію? 

Із CRM Eservia Beauty налаштування SMS-розсилок максимально просте та зручне. Можна виокремити кілька кроків для коректної роботи SMS-кампанії бізнесу:

  1. Вибір альфа-імені.

Альфа-ім’я – ім’я від якого клієнти отримують SMS-повідомлення. У ньому найкраще прописувати назву закладу латиницею враховуючи обмеження мобільних операторів щодо довжини назви не більшої ніж 11 символів. У CRM Eservia Beauty обрати альфа-ім’я можна у налаштуваннях бізнесу (його затвердження триває від 3 до 7 днів).

  • Увімкнення SMS-повідомлень для підтвердження та нагадування клієнтам про візит у заклад. 

Необхідні світчери для увімкнення є у налаштуваннях бізнесу. Усі SMS-повідомлення відправлятимуться автоматично та не потребуватимуть додаткових підтверджень, що значно спрощує життя керівництву та адміністрації закладу. SMS-повідомлення про підтвердження візиту відправляються одразу після внесення бронювання у календар, а нагадування про візит у бажаний закладом час (звечора у будь-якій год. або за 2/4/6/12 год. до візиту). Також при цьому клієнт може отримувати SMS-повідомлення про скасування та редагування візиту.

  • Ознайомлення із розділом SMS-кампанія

SMS-кампанії передбачають два напрямки роботи. Перший це розсилки клієнтам з метою повідомлення про події, новини та акції закладу краси. Кожну розсилку можна налаштовувати на зручний час та для бажаних клієнтів (усю базу чи навпаки конкретних людей). Другий напрям – привітання із днем народження. У цій частині достатньо один раз прописати текст і повідомлення автоматично відправлятимуться клієнтам у їхній день народження о 12:00.

  • Активне користування

Для того, щоб SMS-повідомлення приносили користь потрібно використовувати їх регулярно, тішити клієнтів акціями та не забувати вітати із святами. Із Eservia Beauty це в рази легше, оскільки ваша клієнтська база завжди під рукою та доступна для розсилок, як в ручному, так і в автоматичному режимах. Вартість одного SMS-повідомлення – 0,36 грн. 

Найкращий спосіб розвивати свій бізнес – це іти в ногу з часом. Не відставайте та спробуйте реалізувати у своєму бізнесі SMS-кампанію із Eservia Beauty уже зараз.

Для того, щоб спробувати та отримати 1 місяць безкоштовно – зареєструйтесь або зателефонуйте менеджеру Eservia Beauty +380673931280

Інші статті

Eserviabeauty

13.04.2020

Eserviabeauty

26.06.2020

Eserviabeauty

26.02.2021