Наявність постійних клієнтів – є ознакою успішного закладу індустрії краси. Однак завоювати довіру клієнтів, щоб ті поверталися знову і знову не так просто, тому важливо враховувати усі фактори, які можуть на це впливати.

Звичайно, успіх закладу залежить в першу чергу від якості обслуговування. До інших факторів, які впливають на бажання клієнта повертатись, відносимо:

 Інтер’єр

 Зовнішній вигляд закладу є одним із чинників, які впливають на клієнта. Адже саме він формує перше враження, перед процедурами.

Тому стильний, гармонійний, цікавий та правильно підібраний дизайн, допоможе виділитися і створити враження місця краси та стилю, привертати увагу ваших відвідувачів та налаштовуватиме на позитивні емоції та враження.

Таким чином клієнти будуть відчувати себе комфортно і затишно та однозначно  повертатимуться до вас знову і знову.

Спеціальні пропозиції

Часто клієнти повертаються в той заклад, де йому можуть запропонувати не лише якісні послуги, а й спеціальні пропозиції та знижки. Адже кожній людині властиво обирати вигоду.

Різні сертифікати та знижки будуть спонукати клієнта щоразу повертатись саме до вашого закладу. Варіантів спеціальних пропозицій є безліч і обмежуються вони лише вашими можливостями. Це може бути карта лояльності, знижки на кожну десяту процедуру чи додаткова послуга у подарунок.

Відштовхуйтесь від ваших бажань та ресурсів аби обрати варіант, який буде комфортний для вас та цікавий для ваших клієнтів.

 Привітання

Кожній людині хочеться відчувати увагу до себе. Та вашим клієнтам буде вдвічі приємніше побачити привітання від улюбленого закладу і знати, що ви пам’ятаєте про нього. Це створює особливо тісний зв’язок між вами та клієнтом і допомагає клієнту відчути себе важливим та бажаним гостем у закладі.

Ви можете привітати його з Днем народження, Новим роком, 8 березня чи будь-яким іншим святом у вигляді  SMS-повідомлення. Додатково, аби підштовхнути клієнта до візиту у заклад, запропонувати подарунок у вигляді знижки на наступну процедуру.

У цьому вам допоможе програмне забезпечення Eservia beauty з яким ви зможете здійснювати групові та індивідуальні SMS-розсилки з привітаннями як в ручному, так і в автоматичному режимах усього в кілька кліків.

Для того, щоб спробувати та отримати 1 місяць безкоштовного користування  – зареєструйтесь або телефонуйте менеджеру Eservia beauty +38 (067) 393 12 80 уже зараз!

Інші статті

Eserviabeauty

13.04.2020

Eserviabeauty

26.06.2020

Eserviabeauty

26.02.2021