Для різних типів бізнесу попередній 2021 рік став ще один випробування у зв’язку із такими факторами, як пандемія COVID-19, закриття підприємств сфери послуг на карантин, менша активність клієнтів.

На жаль, не усі заклади краси змогли витримати тиск згаданих факторів, які наклались один на одного. Вистояти змогли тільки найстійкіші бізнеси індустрії краси, які впродовж усього часу активно протидіяли ситуації та шукали нові способи взаємодії із клієнтами. А для того, щоб заклади краси були завжди в топі компанія Eservia безупинну працювала над вдосконаленням СRM.

Головними оновленнями CRM Eservia beauty 2021 визнано:

SMS-кампанії

Додано новий розділ CRM «SMS-кампанії», який надає можливість створювати групові розсилки та привітання із днем народження.

Групові розсилки призначенні для створення та надсилання масових SMS-повідомлень на бажану тематику (планові події, акції, привітання із державними та релігійними святами тощо) для усієї клієнтської бази / чоловіків / жінок / вибірково (наприклад, тільки для Христин, Тетян тощо). Для цього потрібно зазначити час та дату розсилки, тему повідомлення, текст та обрати клієнтів.

Привітання з днем народження – це автоматично налагоджена розсилка SMS-повідомлень усім клієнтам у яких зазначена у базі дата народження о 12:00. Для того, щоб налаштувати відправку SMS-привітань достатньо увімкнути повзунець, прописати текст повідомлення та зберегти його.

SMS-кампанія – це чудовий маркетинговий хід для підтримання активності клієнтської бази.

Права доступу

Новий розділ у налаштуваннях «Права доступу» передбачає можливість обмеження доступу працівникам до інформації закладу, яка зберігається у різних розділах.

Для того, щоб створити користувача із обмеженими правами доступу потрібно спершу його додати, а саме вписати такі дані як ім’я, посада, номер телефону, електронну пошту (яка надалі буде слугувати логіном для входу) та пароль. Після збереження даних користувача достатньо за допомогою повзунців позначити доступні для нього розділи і готово!

Ще однією перевагою прав доступу є додатковий захист інформації, наприклад, якщо у працівника буде закритий доступ до бази клієнтів, то він не зможе побачити контакти клієнтів і в календарі, і під час додавання бронювання. Номер буде приховано.

Права доступу – це функціонал для власника бізнесу, який дає змогу розмежувати можливості працівників та слугувати додатковим захистом інформації.

Бухгалтерія

Покращено роботу розділу «Бухгалтерія». Створювати схеми нарахування та робити розрахунок заробітної плати стало ще простіше.

Схеми нарахування ЗП доступні для створення індивідуально кожному працівникові та передбачають: фіксовану схему, відсоток від загального продажу, відсоток від продажу товарів, відсоток від виконаних послуг. Нарахування може відбуватись як у форматі розрахунку відсотку, так і  у форматі фіксованої суми. Для зручності було додано можливість створення правил не лише для кожного товару та послуги окремо, а й для категорій та груп послуг відповідно.

У розрахунку ЗП працівникам додано детальний звіт нарахування суми, який дає змогу відслідкувати усі нарахування відповідно до наявних схем та внесених премій і штрафів за вибраний період.

Бухгалтерія – це відмінний та багатофункціональний спосіб автоматизації нарахувань ЗП для бізнесу.

Вкладка “Оплата”

Вкладка «Оплата» додана у деталях до кожного бронювання, передбачає формування попереднього чеку із зазначенням виконаних послуг та проданих товарів клієнтові.

У вкладці передбачена можливість розрахунку знижки за виконану послугу у форматі відсотку та фіксованого значення (конкретної суми) та можливість фіксації способу розрахунку: готівка та електроні кошти,  – даний функціонал дозволяє точно підраховувати дохід за поточний день.

Переглянути дохід за поточний день тепер можливо у календарі (поблизу іконки з перервою на каву), завдяки цьому адміністратор та власник завжди будуть в курсі, яка сума готівкових та електронних коштів повинна бути в наявності.

Вкладка «Оплата» – це ще один крок для систематизації та автоматизації усіх грошових операцій у закладах краси.

Щоденно команда Eservia beauty докладає зусиль, щоб сервіс був найкрашим, програмне забезпечення – більш функціональним, а співпраця з закладами краси – дружньою та надійною.

Щиро дякуємо кожному за вибір Eservia beauty!

Для того, щоб завжди бути в курсі актуальних подій стежте за нами у соціальних мережах: Twitter, Facebook, Instagram, Telegram