Не зважаючи на те, яка пора року за вікном, кожна жінка прагне виглядати доглянуто та привабливо. Улюблені процедури, які є ефективними в холодну пору року, влітку можуть принести шкоду. Шкіра в гарячу пору року потрапляє під вплив ультрафіолетових променів, а сильна пітливість призводить до запальних процесів та подразнень.

Важливо, щоб заклади сфери краси завжди могли запропонувати своїм клієнтам найкорисніші та найпопулярніші послуги гарячої пори року.

Команда Eservia beauty підготувала перелік процедур, які будуть корисними для клієнтів сфери краси влітку:

Пресотерапія (апаратний лімфодренаж)
Процедура з ефектом детоксу, яка очищає організм від токсинів, застійних явищ та целюліту. Вона не спричиняє мікротравм та пошкодження шкіри, саме тому її рекомендують робити навіть у жарку пору року.

Холодне обгортання
Процедура, яка покращує мікроциркуляцію лімфатичної системи, виводить зайву рідину, покращує тонус, зміцнює тканини шкіри та сприяє зменшенню об’ємів. Холодне обгортання належить до охолоджуючих процедур, тому коли як не влітку пропонувати його клієнтам.

Ультразвукова чистка
Це чудове вирішення проблем з надлишком шкірного сала, чорних точок, токсинів та прищів. УЗ чистка сприяє кращому диханню та наповненню шкіри киснем, що дуже необхідно влітку.

Гідротерапія
Всі ми знаємо, що кожна людина має випивати не менше 2-х літрів води за добу. А якщо до цієї норми додати ще й гідротерапію? Ваші клієнти будуть в захваті від результатів та стану своєї шкіри!

Поверхневі пілінги
Гіперпігментація, сухість шкіри, акне та постакне, нерівномірний рельєф шкіри – все це є показом до поверхневих пілінгів влітку. Чому тільки поверхневі? Адже вони не призводять до мікропошкоджень шкіри та не підвищують чутливість до ультрафіолетових променів. Тому, коли є необхідність до пілінгу влітку – оптимальним та безпечним для шкіри клієнта буде тільки поверхневий.

Киснева мезотерапія
Дана процедура є безін’єкційна, тому вона не пошкоджує роговий шар шкіри, але очищає та м’яко відлущує шкіру, сприяє вирівнюванню та освітленню тону шкіри, а також  має освіжаючий ефект. Саме тому, кисневу мезотерапію рекомендують проводити влітку.

Карбокситерапія
Це антивікова, безін’єкційна процедура, перевагою якої є те, що вона не залишає слідів та пошкоджень, а тому особливого догляду після цієї процедури не потрібно. Вуглекислий газ регулює роботу сальних залоз, сприяє зниженню жирності шкіри та виведенню токсинів з клітин. Саме тому, влітку така процедура несе не лише омолоджуючий, а й відновлюючий ефект.

Додаткового догляду влітку потребує і наше волосся. Необхідно підбирати засоби з SPF та термозахистом, щоб захистити від впливу ультрафіолетових променів і зі зволоженням, щоб запобігти сухості та ламкості волосся.

Ботокс для волосся
Основна мета цієї процедури – повернути волоссю природній блиск, м’якість та цілком здоровий вигляд. Влітку волосся стає сухим, ламким та втрачає свій блиск,  тому ботокс стане справжнім спасінням для волосся клієнтів.

Це найпопулярніші процедури, які є корисними для шкіри та волосся влітку. Варто бути уважними до клієнтів, і пам’ятати, що літо – це пора відпочинку не лише для душі, але й для тіла.

Але як розповісти про літні процедури клієнтам? За допомогою SMS-розсилки в CRM Eservia beauty, ви з легкістю зможете надіслати коротку інформацію про одну з процедур всім клієнтам одночасно у декілька кліків.

Для того, щоб спробувати та отримати 1 місяць безкоштовно – зареєструйтесь або телефонуйте менеджеру Eservia beauty +38 (067) 393 12 80 уже зараз!

Інші статті

Eserviabeauty

13.04.2020

Eserviabeauty

26.06.2020

Eserviabeauty

26.02.2021