У вас є чимала кількість продукції, яку ви ведете у блокноті?

Ви не завжди можете зрозуміти, де подівся той чи інший товар-матеріал, оскільки в блокноті немає кнопки “пошук”?

Ви не знаєте хто із працівників чи адміністраторів допустився помилки або ж зумисно не вписав певну операцію із товарами?

Вам потрібно прийняти нову продукцію, але ви не пам’ятаєте ціну попереднього постачання для того, щоб порівняти?

На продукції відклеївся цінник і ви геть не уявляєте на якій сторінці блокноту це вказано?

Вважаєте, що відслідкувати облік 100500 операцій із продукцією бізнесу нереально?

Будьте спокійні! Eservia Beauty вирішить усі ваші турботи та зможе забезпечити професійний кайф від ведення обліку товарів та матеріалів бізнесу.

У програмному забезпеченні Eservia Beauty, для максимальної організації, уся продукція поділяється на три види:

Товари – продукція, яка підлягає виключно продажу;

Матеріали – продукція, яка використовується виключно під час надавання послуг;

Товар-матеріал – продукція, яка може як продаватись, так і використовуватись під час послуг.

Окрім цього поділу додатковій класифікації продукції сприяє необмежена можливість створення категорій та підкатегорій.

Наприклад, можна створити категорії відповідно до марки продукції (kadir, genetic тощо) та додати підкатегорії до кожної (доглядова косметика для обличчя, для тіла, фарби, окисники). Також можна створювати категорії та підкатегорії відповідно до напрямків послуг – нігтьовий сервіс, фарбування, засоби для масажу тощо.

Таким чином, можливо класифікувати продукцію різними способами із врахуванням особливостей зручного для кожного бізнесу ведення обігу товарів та матеріалів – Eservia Beauty за індивідуальний підхід та варіативність!

Конвертація – необхідність для ведення обігу продукції бізнесу. Кожен товар та матеріал може мати три одиниці вимірювання:

  • Основна – одиниця у якій ведеться обрахунок обраної продукції;
  • Одиниця продажу;
  • Одиниця списання.

Це забезпечує можливість фіксування обліку певного товару-матеріалу у шт, продаж у грамах, а списування у мілілітрах. Або ж обрати єдину одиницю вимірювання для усіх –  Eservia Beauty за гнучкість відповідно до побажань клієнтів.

Ціна товару та собівартість продукції – саме ця важлива інформація одразу відображається у переліку товарів та матеріалів. Не потрібно буде відстежувати крайні постачання, щоб це дізнатись, – усе одразу під рукою. Eservia Beauty за зручність!

Критична кількість товарів та матеріалів. Для того, щоб не проґавити момент завершення тієї чи іншої продукції передбачена можливість зазначення мінімальної критичної кількості щодо кожного товару та матеріалу. Щойно їх кількість сягатиме критичної – ПЗ підсвічуватиме їх у загальному переліку та додаватиме у додаткове вікно-папку «критична кількість товарів та матеріалів», щоб було зручно зробити нове постачання та при цьому нічого не забути – Eservia beauty за автоматизацію!

А для того, щоб розвіяти будь-які сумніви щодо нереальності обліку 100500 операцій обігу продукції достатньо ознайомитись із функціоналом більш детально. У ПЗ Eservia Beauty доступні 3 опції складського обігу, котрі передбачають можливість фіксування будь-яких операцій із продукцією бізнесу:

  • Продаж.

Вносячи продукцію, як товар або товар-матеріал у складі, зазначається одразу ціна, тому здійснючи операцію продажу відображатиметься вартість кожного товару і адміністраторові не потрібно буде усе пам’ятати. Крім цього, до перегляду буде доступна і собівартість продукції, завдяки чому продавець завжди знатиме суму за котрою зможе продати товар, наприклад, працівникам бізнесу.

  • Списання.

Під час надання послуг використовується чимало матеріалів і саме у списанні можна усе з легкістю фіксувати. А для максимальної інформативності списання матеріалів можна здійснювати відповідно до кожної послуги, яка надається у закладі.

  • Постачання.

Усі нові надходження продукції потрібно фіксувати саме за допомогою цієї опції. А для зручності до кожного постачання підтягується інформація щодо кількості та вартості попереднього постачання. Таким чином адміністрація завжди зможе відслідкувати збільшення цін ваших постачальників.

Якщо знадобиться інформація щодо конкретного товару, достатньо просто ввести у пошуку його назву і вуаля – уся історія обігу.

Зацікавила інформація обігу за певний проміжок часу – не проблема. Обираєте потрібний відрізок часу і переглядаєте.

Потрібно переглянути виключно постачання або продажі – жодних проблем. Лише оберіть потрібне у фільтрі.

Тепер ви також вважаєте, що облік 100500 операцій із продукцією бізнесу не реально?

Тоді ловіть момент! Підключайте Eservia Beauty на 1 місяць цілком безкоштовно! Для того, щоб спробувати уже зараз та отримати 1 місяць Безкоштовно – зареєструйтесь або телефонуйте менеджеру Eservia Beauty +380673931280

Інші статті

Eserviabeauty

13.04.2020

Eserviabeauty

26.06.2020

Eserviabeauty

26.02.2021