Усі не раз чули відому фразу «Краса врятує світ» і тепер є особлива необхідність це довести.

В умовах повномасштабної війни індустрія краси не повинна залишатись осторонь сучасних подій, а має допомагати усіма можливими способами в боротьбі проти агресії. І якщо здається, що сектор індустрії краси не є великим і не може ні на що вплинути – це те так. Адже малі кроки ведуть до великої перемоги і лише в єдності ми зможемо перемогти агресора.

Частина бізнесів уже активно протидіє агресії й потрібно, щоб їх стало значно більше!

Пропонуємо такі способи боротьби індустрії краси з агресором:

1️. Українізація бізнесів сфери краси.

Не варто забувати про людську психологію та необхідність створення єдиного проукраїнського настрою. В цей час особливо важливо цінувати та популяризувати своє. Саме це може наблизити Україну до перемоги. Перше, що можуть зробити бізнеси сфери краси, це переглянути та українізувати усе, що є: оновити плей-лист в закладі, залишивши у ньому виключно українську музику; прибрати російську мову з візиток, рекламних банерів, оголошень – українська мова повинна бути в пріоритеті; створювати патріотичні підбірки макіяжів, манікюрів, зачісок тощо – варто бути сміливими та запроваджувати нові українські тренди.⠀

2️. Поширення правдивої інформації у соціальних мережах.

Усі заклади індустрії краси активно ведуть соціальні мережі з метою розвитку власного бренду, однак в цей час цілком доречно висвітлювати важливу інформацію щодо агресії з боку рф, аби якомога більше людей у всьому світі знали правду. Однак при поширенні інформації варто перевіряти її правдивість та не забувати, що зараз у нас повинна бути лише одна позиція: підтримка України.

3️. Відмова від російської продукції

Потрібно припинити фінансувати країну-окупанта. Кожен повинен розуміти, що оплата будь-яких російських продуктів – це купівля куль та ракет, які вбивають наших людей.

  • Перевірте усі бренди товарів та матеріалів, які ви реалізовуєте та викиньте увесь російський непотріб.
  • Перевірте свої девайси на наявність російських софтів: CRM для ведення записів, платформи сайтів, чати із клієнтами – ніщо не повинно належати росіянам.
  • Перевірте усі закупівлі, які є у вашому заклад – навіть серветки не повинні бути від російського виробника!

Настав час розірвати цей зв’язок назавжди.

4️. Створення додаткових робочих місць.

Зараз надзвичайно важливо бути єдиними та допомагати один одному. Чимало майстрів сфери краси були вимушені покинути свої домівки з метою захисту власного життя і зараз знаходяться в активному пошуку роботи.

Бізнеси сфери краси можуть:

  • Запропонувати повноцінне робоче місце із конкретною ставкою.
  • Запропонувати співпрацю із відсотковою оплатою від виконаних послуг.
  • Надати безкоштовно або здати в оренду робоче місце.

Не потрібно боятися людей із інших частин України, потрібно бути єдиними та допомагати одне одному. Якщо у закладі є можливість збільшити кількість працівників або робочі місця, які зараз не використовуються, то варто допомогти своїм співгромадянам. Така позиція точно сподобається клієнтам будь-якого бізнесу.

5️. Фінансова підтримка держави.

Зараз непростий час для усіх, однак, якщо у бізнесу є така можливість, то варто виділити частину прибутку на допомогу ЗСУ або ж організувати збір коштів серед клієнтів: поставити банку у яку кожен охочий зможе пожертвувати кошти – кожна гривня важлива.

І найголовніше, що потрібно робити кожному бізнесу для підтримки економіки – це працювати! Якщо у вашого бізнесу є така можливість і він знаходиться на територіях, де не ведуться активні бойові дії – працюйте! Не зупиняйтесь і ми обов’язково переможемо.

Не варто сумніватись у власних можливостях, адже краса – велика сила, яка повинна долучатись до порятунку світу від зла, а України від агресора.

Для того, щоб завжди бути в курсі актуальної інформації, стежте за соціальними мережами Eservia Beauty.

Все буде Україна!