Тімбилдінг (англ. Team building — побудова команди) – із кожним роком технологія командоутворення набирає неабиякої популярності та все більше інтегрується в процес управління ефективністю співробітниками з метою розвитку в них необхідних вмінь та навичок.

Під тімбилдінгом, серед багатьох можливих визначень розуміють набір ігрових, освітніх або експериментальних заходів, спрямованих на заохочення до спілкування, взаємодії та гармонії між членами команди, а також покращення загальної продуктивності групи, об’єднаної спільними завданнями та інтересами. Зараз ця діяльність користується великим попитом у багатьох компаніях з метою залучення співробітників, покращення роботи в команді та загальної продуктивності та успішності бренду роботодавця.

Сфера індустрії краси, яка передбачає велику кількість колективів, потребує особливих підходів до побудови злагодженої роботи команди. Чудовим способом об’єднання б’юті колективу може стати день розваг із цікави іграми.

Тімбилдінг для бюті колективів:

Копія з фото

Тривалість: 30 хвилин
Необхідні матеріали: набір конструкторів Lego, фотографія із складеною на свій смак конструкцією
Цілі: створення спільної стратегії, заохочення до діалогу

«Хочу манікюр як на цьому фото», «ось так мене пофарбуйте, як на фото», «макіяж зробіть як у цієї дівчини з фото» – скільки разів, кожен майстер краси чув схожі фрази від клієнтів? Мабуть, безліч. Але значно приємніше вирішувати такі завдання саме у команді.
Ця діяльність вимагає присутності топмайстра (ведучого) та двох або більше груп по 3-6 осіб.
Спочатку ведучий повинен попередньо скласти невеликий елемент із набору елементів Lego та сфотографувати його. Командам демонструється фото складеної споруди впродовж 1 хв. Завдання команд запам’ятати побачене та відтворити.
Кожна група матиме той самий матеріал, що був у розпорядженні ведучого, і їй доведеться співпрацювати та спілкуватися, щоб точно відтворити шедевр топмайстра.
Після закінчення відведеного часу топмайстер оцінить, якій із груп вдалося повторити його творіння і визначить переможця.

Ідеальний образ

Тривалість: 1 година
Необхідні матеріали: головоломка у вигляді різних частин образу (одяг, перуки, блискітки тощо) для кожної команди
Цілі: заохочувати спілкування, стимулювати творчі здібності та розвивати навички співпраці.

Подбайте про неординарність частин образу настільки, щоб складені образи стали найоригінальнішими творіннями ваших б’юті майстрів.
У цій грі кожній команді буде запропоновано вирішити складну головоломку за однаковий проміжок часу.
Складність і оригінальність гри полягає в тому, що в кожному ящику також будуть фрагменти, необхідні іншим командам.
Тому кожній команді, щоб завершити свою роботу, доведеться шукати її відсутні частини серед інших груп, міняючи їх місцями або переконуючи віддати їх їм.
Гра закінчиться, коли закінчиться визначений час.

Вежа успіху

Тривалість: 20 хвилин
Необхідні матеріали: колода гральних карт для кожної групи та ножиці
Цілі: розвиток креативності та уміння працювати у команді.

Ножиці у сфері краси, як правило слугують для того, щоб щось вкорочувати (волосся, нігті тощо), а як щодо нового їх застосування?
Для цієї діяльності різні співробітники повинні об’єднатися у групи по 5 гравців, а одна людина буде виконувати роль аніматора. Кожна команда отримає колоду гральних карт та ножиці. За допомогою цих інструментів та за 15 хвилин групам доведеться знайти найкращий спосіб побудови вежу успіху.
Після закінчення часу переможе команда, якій вдалося побудувати найвищу вежу.

Живі шахи

Тривалість: 30 хвилин
Необхідні матеріали: крейда або кольорова стрічка
Цілі: розвиток вмінь працювати у команді та критичного мислення.

У живих шахах кожній команді доведеться вибрати свого майстра гри, щоб він допоміг виграти партію в шахи. Все дуже просто і зрозуміло. Оригінальність такого завдання полягає в тому, що інші члени команди будуть імітувати різні шахматні фігури.
Тут можна придумати різні варіації гри від обмеженої кількості учасників до особливих чи обмежених функцій окремих фігур. Це зможе зробити досвід ще веселішим та оригінальним.
Очевидно, що команда, яка програє, робить макіяж та зачіски переможцям!

Важливо не зупинятись у побудові міцної команди лише на дружніх зустрічах, а й продовжувати це робити під час робочого процесу. Налагодити усю роботу та дійсно об’єднати колектив допоможе CRM Eservia beauty та мобільний застосунок для працівників Eservia Works – єдина система ведення записів завдяки якій ніхто і ніколи не забуде про свою частину обов’язків.

Дбайте про колектив та автоматизуйте свій бізнес разом із Eservia beauty. Для того, щоб спробувати та отримати 1 місяць безкоштовного користуваннязареєструйтесь або телефонуйте менеджеру +38 (067) 393 12 80 уже зараз!