Після тривалих місяців карантинних обмежень, які були спричинені пандемією COVID-19, та літнього періоду, який впевнено наближається, активно збільшився потяг до усього, що стосується краси, косметики та процедур, які зможуть омолодити.

Підтверджує цю інформацію публіцистична платформа Readly, яка розмістила статистичні дані про те, що у 2022 р. читання журналів, присвячених красі та косметиці, зросло на 73% в порівнянні з 2021 та 2020 роками. Марі Софі фон Бібра, керівник відділу Readly, зауважила, що «після місяців проведених вдома, хороша погода, зменшення загроз пандемії та активніша соціальна взаємодія змусили читачів заглибитися в такі теми, як мода та краса. Схоже, що люди прагнуть натурально-ідеального та цікавого макіяжу після обмежень пандемії». Доктор Джулія Д’анна, засновниця Dermal Distinction, відповіла, що індустрія краси постійно розвивається з новими пропозиціями та послугами, які базуються на попиті споживачів: «зростає бажання виглядати молодше, здоровіше, підтягнуто, зберігаючи при цьому природний вигляд. Як би це дивно не звучало, але Covid-19 посприяв створенню цих нових тенденцій».

Індустрія краси України не залишилася осторонь світових тенденцій і уже передбачила свій перелік найпопулярніших косметологічних процедур в період пандемії COVID-19:

Skinboosters або Підсилювачі шкіри

Це не типова косметична процедура, яка покращує характеристики та текстуру шкіри. За допомогою крихітних голок суперзволожуюча гіалуронова кислота вводиться прямо під шкіру. Це зволожує відповідний шар шкіри, який в результаті має сяючий вигляд. Підсилювачі шкіри діють двома способами. Перший – це зволоження. Друга функція підсилювачів шкіри відбувається за допомогою процесу проколу шкіри. Контрольована стимуляція голками, що входять у шкіру, покращує рівень колагену. Ці засоби ідеально підходять для зони навколо очей і невеликих зморшок.

Пробіотичний догляд за шкірою

Масове використання захисних масок викликало проблеми зі шкірою (акне́, жирність шкіри та висипання), тому введення «хороших» бактерій в шкіру є необхідністю: догляд за шкірою з пробіотиками спрямований на покращення природних бактерій або мікробіоми шкіри. Хороші бактерії необхідні, щоб тримати «погані» бактерії під контролем.

Захист шкіри від синього світла

Ще один прояв карантинних обмежень, із якими стикнулася чимала кількість людей, – віддалена робота. Проводячи багато часу перед екраном комп’ютера, шкіра може зазнавати специфічних пошкоджень. Екрани випромінюють промені, які відомі як синє світло. Вони можуть прискорити процес старіння, а саме викликати пігментні плями та руйнування колагену. Оскільки кількість часу, який люди проводять перед екранами комп’ютерів з кожним днем збільшується, то й виникає потреба захисту шкіри обличчя. Допомогти у цьому може зменшення яскравості екранів та використання сонцезахисного крему.

Догляд за руками

Пандемія COVID-19 з метою безпеки змусила людей дезинфікувати руки  мінімум кілька разів в день. Це важливий спосіб убезпечити себе, однак варто не забувати про негативні наслідки користування спиртовими розчинами для шкіри рук на епідермальному рівні. Шкіра може стати чутливою, червоною і навіть почати лущитися. Експерти радять використовувати відновлюючу косметику для рук без додавання спирту чи парфумів, які є основними подразниками у всіх засобах догляду за шкірою.

8-точкова підтяжка обличчя

8-точкова підтяжка обличчя– це нехірургічне втручання, метою якого є покращення стану шкіри, форми та вигляду вилиць, скронь, області очей, губ, підборіддя та щелепи за допомогою 8 різних точок. Такий ліфтинг ідеально підходить для надання обличчю природної молодості та для візуальної корекції пропорцій і форми обличчя. Ідеальний спосіб виглядати свіжо після довгого перебування вдома.

Збільшений інтерес до індустрії краси дозволяє робити висновки, що життя сфери б’юті послуг після ковідних обмежень поступово повертається у норму та обіцяє попереду чимало новинок. Для того, щоб завжди бути в курсі усіх оновлень сфери краси варто підписатися на соціальні мережі Eservia beauty в Twitter, Facebook, Instagram, Telegram