Програма онлайн-запису клієнтів від EserviaBeauty це зручний інструмент для роботи кожного салону краси, перукарні, барбершопа, спа салону або будь-якого іншого бізнесу в сфері послуг.

Навіщо потрібна програма для запису клієнтів?
Програма онлайн-запису клієнтів кардинально оптимізує роботу салону краси і значно покращує лояльність клієнтів. Більше клієнтам не потрібно дзвонити своєму майстру або адміністратору салону, що б дізнатися вільний час для запису.

Клієнт сам може зайти по вашому посиланню і зробити запис онлайн на відповідну йому послугу та на зручний для нього час. Клієнт побачить всіх майстрів, їх досвід і відгуки про них, а також всі ціни на всі послуги. У той же час, адміністратору, перукарю або будь-якому іншому майстру не потрібно відволікатися від роботи, щоб записати клієнта і знайти для нього вільний час. Можливість запису вночі або поза робочим часом також стане плюсом для вашого салону.

Почати вже зараз

Програма для салону краси від EserviaBeauty вже має функціонал для обліку клієнтів та ведення клієнтської бази. Програма для ведення клієнтської бази дозволить вам бачити всю статистику по клієнту, його витратам, відвідуванням, запізненням та вподобанням.

Функціонал нашої програми дозволяє відправляти клієнтам sms нагадування і проводити різні акції та інші маркетингові заходи. А також, в разі необхідності, моментально повідомити всім клієнтам, що ви відкрилися або у салону вихідні дні на свята.

У нас також є портативна програма запису і ведення клієнтів для майстрів на їх телефони, які працюють в одній екосистемі з основною програмою. Додаток для android або ios.

Це тільки мала частина всього нашого функціоналу! Спробуйте вже зараз – 1 Місяць Безкоштовно!

Реєстрація

Інші статті

Eserviabeauty

13.04.2020

Eserviabeauty

26.06.2020

Eserviabeauty

26.02.2021