У час повномасштабної війни в нашій країні важливо, щоб позиція кожного бізнесу була гучно озвученою. Кожен повинен розуміти, хто підтримує Україну та є нашим другом, а хто навпаки – той, з ким краще не мати нічого спільного.

Eservia Beauty – це український компанія, яка від початку свого існування відмовлялась від будь-якої співпраці із країною-агресором: від продуктів для просування, від інтеграцій, від роботи із їхніми закладами краси, навіть якщо мова йшла про більшу оплату. В Eservia завжди була чітка політика щодо тих, з ким ми працюємо та не працюємо. В теперішньому часі нам ще більше хочеться підтримувати український бізнес та працювати на благо української економіки.

Для того, щоб наша позиція звучала чітко та від перших осіб компанії, вирішили узяти інтерв’ю у власника та генерального директора Eservia – Федора Недашковського.

– В країні воєнний стан, кожен українець переживає біль за свою землю. Чи правильний це час для продуктів Eservia Beauty? Чи є в цьому актуальність?

–  Ми почали розробку концепції та першої системи ще в 2018 році, а в 2020 році запустили роботу більш іноваційно. Тобто ми розпочали свою діяльність ще до повномасштабної війни і за цей період у нас з’явилося чимало клієнтів.

Воєнний стан – це безумовно болісний період для нашого народу, однак ми розуміємо, що люди, які проживають у містах, де немає активних бойових дій, продовжують працювати, надавати послуги і це цілком правильно! Кожен, хто знаходиться на територіях, де не ведуться бойові дії, має працювати. Бо ми підтримуємо економічний фронт!

Є й бізнеси, які користувалися і користуються російськими софтами. Так уж повелось, що в нашій індустрії на ринку домінували кілька російських компаній, наприклад, та ж сама 1с Бухгалтерія – досить довго можна сперечатись російською чи українською є дана компанія, але всі ж ми добре розуміємо, що фактичні бенефеціари в кінцевому результаті будуть росіянами. Ще доволі відомими в сфері краси є російські компанії Y-clients і DIKIDI. Зараз Y-clients намагається обманювати українців, розповідаючи, що вони литовська компанія, але все ж легко перевіряється. Користуючись російськими розробками ми навіть не можемо розуміти в чиїх руках опиняться наші дані, які зачасту розміщуються на російських серверах.

Ця тема зараз є особливо чутливою для українців, які свого часу почали співпрацювати з російськими компаніями.  Наш продукт використовує хмарні сервіси компанії Amazon, що надає всім розуміння рівня безпеки та втілює довіру.

Окрім цього, частині людей потрібно користуватись як не у своєму, то в іншому місті послугами перукаря, косметолога, тощо, навіть якшо для більшості це зараз не на часі. CRM-система дозволяє потенційному клієнтові бізнесу переглянути, які заклади підключені в бажаному місті і чи можна забронювати послугу. Якщо сьогодні для деяких клієнтів похід в заклад краси може бути небезпечним, то для бізнесів саме час перейти на нашу систему і бути готовим по завершенні війни перезапустити свою роботу. Тим більше ми вирішили підтримати не лише наших клієнтів, а й тих, хто хоче відмовитись від російського. Ми заохочуємо перехід з російських систем на українські, і при виборі нашого софта пропонуємо безкоштовний період користування. Безкоштовними також є перенесення даних, налаштування особистого кабінету та навчання працівників. Один день – і ви користувач українського продукту Eservia Beauty.

Ми відчуваємо своєю головною місією забезпечення українського бізнесу якісним українським продуктом. В період відмови від російських систем вважаємо свій продукт актуальним. Тим паче політики закликають не забувати про економіку!

– Чи займається ваша компанія меценацтвом на ЗСУ чи приймаєте ви участь у благодійних проектах?

– Звісно, наші засновники постійно волонтерять ще з 2014, допомагаючи фінансово державі та тим бійцям, які цього потребують. У нашій компанії постійно були люди, які підпадали під мобілізацію та потребували відповідного оснащення, з цим ми також допомагали: у різні часу по різному. Але я вважаю, шо тут нема чим особливо пишатись, оскільки переконаний, шо кожен з нас зараз допомагає як може в цей нелегкий час. Відносно компанії Eservia, не буду лукавити, ми не дуже були готові до великих пожертв, оскільки компанія є новою та потребує чималих коштів на розвиток. Однак ми одразу погодили із нашими інвесторами про додаткове фінансування для того, щоб підключати нові бізнеси безкоштовно на період воєнного стану до тих пір, поки вони не зможуть працювати повноцінно, оскільки зараз із цим проблема. Тобто по суті ми перейшли на економічну підтримку наших клієнтів. Було прийнято одноголосне рішення щодо безкоштовного періоду надання наших послуг у цей нелегкий для кожного час, а по завершенню війни ми плануємо передавати частину прибутку постраждалим у війні українцям та у фонди відновлення міст.

Ми не можемо спокійно дивитись на дії агресора і віримо, що ми вистоїмо і, врятувавши нашу країну, почнемо рятувати одразу нашу економіку. Тому закликаємо відмовитись від користування російськими CRM-системами (оскільки так фінансується росія, а не наша країна), а натомість пропонуємо наше рішення цілком безкоштовно – це і буде нашою найкращою економічною відповідю агресору та є беззаперечною позицією компанії щодо підтримки України та українського бізнесу!

– Як ви думаєте, чи зможемо ми незабаром повернутись до звичного способу життя та роботи?

– Я вірю у світле майбтнє нашої держави, більше того, у мене немає жодних сумнівів щодо цього, та й довіра до влади та ЗСУ зараз найвища. Ми об’єднались усі в усіх сферах – зараз ми повинні виграти цю війну, яку не самі почали, захистити себе, своїх людей і розуміти, що у майбутньому ми повинні зробити швидкий старт нашої економіки з нуля. У нас будуть зовсім інші можливості і нам важливо про це пам’ятати і ніколи не втрачати віру, завжди йти вперед зі своїми ідеями та будувати нову економіку. Я переконаний, що всі будуть готові до цього: суспільство, влада та бізнес. Після жахливих бомбардувань наших міст, після умов воєнного часу, як на мене, то нам знадобляться тактики воєнного часу для того, щоб економічно швидко рухатись вперед і це те, що нас може врятувати від подальших потенційних потрясінь та зробить сильнішими.

Не певен, коли ми зможемо повернутись до звичного способу життя та роботи, але переконаний, що усі ті, хто мають таку можливість, повинні повернутись до роботи уже зараз.

– Щоб ви побажали зараз усім українцям?

– Я бажаю, звісно ж, швидшого миру на український умовах, закликаю нас допомагати один одному, бути єдиними як у воєнний час, так і в мирний. Ми повинні це робити заради спільного майбутнього. Безумовно, ми переможемо всі ті виклики, які будуть перед нами, потрібні лише віра, час, терпіння та конкретні дії. У нас все це є і буде ще більше!

– І на завершення підкажіть, як власники бізнесів можуть розпочати із вами працювати?

– Для того, щоб розпочати із нами роботу, потрібно зареєструватись на сайті або ж зателефонувати нашій команді підтримки за номером +380 (67) 393 12 80

Крім цього рекомендую підписатись на усі наші соціальні мережі, там завжди актуальна інформація: інстаграм, фейсбук, твіттер, телеграм, блог.

СЛАВА УКРАЇНІ!

ГЕРОЯМ СЛАВА!