В умовах модернізації сучасного суспільства надкоштовною валютою є ЧАС! І кожен бізнес, який прагне успіху, повинен це розуміти та гідно відповідати на цей виклик.

Салони краси розвиваються щоденно: з’являються новітні послуги, розробляються системи лояльності для клієнтів, змінюється оформлення та самопрезентація закладів тощо… Але чи усі вони дбають про якісну економію часу клієнта? Ні! І це велика помилка, яка може вартувати подальших досягнень.

Зміна тривалості послуг, як правило, не про якість, тому найкращий напрямок роботи, щоб подбати про час клієнта –  це замінити звичну систему запису на ОНЛАЙН.

Онлайн-запис дозволить клієнтам:

🌐 бронюватись на процедури у три кліки (клієнт зможе вкластись у 30 сек.) замість кілька хвилинної розмови із адміністратором;

🌐 бронюватись у будь-який зручний час 24/7 замість чітко обмежених рамок робочого дня закладу;

🌐 бронюватись із будь-якого місця розташування: гучної вечірки, сімейного вечору, транспортного засобу тощо… замість необхідності пошуку тихого місця, щоб адміністратор міг його почути;

🌐 отримувати ненав’язливі нагадування та підтвердження бронювань у вигляді PUSH або SMS сповіщень замість не завжди зручних телефонних нагадувань адміністратора.

Яким чином буде відбуватись онлайн-запис?

Онлайн-запис може здійснюватися за допомогою двох засобів:

1. Мобільний застосунок Eservia – застосунок, який клієнт закладу може завантажити у вільному доступі в Play Market / App Store або за посиланнями /QR-кодами у закладі.

2. Онлайн-віджет – посилання, яке заклад може розмістити у своїх соціальних мережах або на сайті у вигляді кнопки “забронювати”.

Для того, щоб запустити кожен із цих засобів онлайн-запису потрібно коректно заповнити особистий кабінет (менеджери компанії Eservia Beauty виконують це цілком безкоштовно) і все.

Як повідомити клієнтів про онлайн-запис?

Не знаючи про можливість онлайн-запису, клієнти не зможуть нею скористатись. Саме тому обов’язковою умовою успішного запуску онлайн-запису є сповіщення клієнтів.

Рекомендуємо наступні способи для сповіщення клієнтів:

✔️ Повідомлення від адміністратора

Кожен клієнт приходячи у заклад контактує із адміністратором як перед процедурою, так і опісля (розраховуючись за неї). Даний час потрібно використати з користю. Адміністратор може у ненав’язливій формі повідомляти відвідувачів салону про таке оновлення у вашому закладі – більшість однозначно оцінить.

✔️ Роздатковий матеріал

Візуальну інформацію запам’ятати значно легше, тому подбайте про те, щоб у вашому закладі було розміщене повідомлення про появу можливості бронюватись онлайн.

Eservia Beauty із цим завжди готова допомогти –  надсилаємо вам брошури, буклети та наклейки з QR-кодами для того, щоб ваші клієнти з легкістю могли забронюватись до вас онлайн.

✔️ Соціальні мережі

Невід’ємною складовою 21 ст. є соціальні мережі, тому повідомлення про доступний онлайн-запис у вашому закладі, повинно з’явитись і там. При цьому, це обов’язково повинен бути допис та регулярні історії у ваших акаунтах.

✔️ SMS розсилки

Один із доступних способів повідомити або ж нагадати клієнтам про можливість онлайн-запису – це SMS розсилки.

Із Eservia Beauty ви зможете надіслати одночасно SMS повідомлення усім, хто є у вашій клієнтській базі із індивідуально підібраним текстом та усіма необхідними посиланнями.

✔️ Нагадування

Для того, щоб ваші клієнти дійсно почали використовувати онлайн-запис (який спростить і ваше життя), потрібно не забувати про нагадування. Тобто, усі пункти прописані вище потрібно повторювати знову і знову.

Звісно ж, із видозмінами:

〰️ ненав’язливі “між іншим” нагадування від адміністратора; 

〰️ оновлений дизайн наклейок про онлайн-запис;

〰️ креативні історії в соціальних мережах із записом екрану онлайн-запису або ж відгуками клієнтів про запис онлайн;

〰️ ціленаправлені смс нагадування про онлайн-запис або ж повідомлення, наприклад про акції, які діють у закладі із додаванням посилання для онлайн-запису.

Пам’ятайте, клієнти ідуть та приходять, деякі зникають назавжди, а деякі тільки знайшли ваш салон – усе це відбувається постійно/циклічно, тому інформація про доступний онлайн-запис повинна бути РЕГУЛЯРНОЮ – це ваш ключ до успіху.

Дотримуйтесь цих простих правил і ваші клієнти однозначно позитивно оцінять усі переваги онлайн-запису та ваші старання.

Не втрачайте нагоди та підключайте ПЗ Eservia Beauty на 1 місяць цілком БЕЗКОШТОВНО! Для того, щоб спробувати уже зараз реєструйтесь або телефонуйте менеджеру Eservia Beauty +380673931280

Інші статті

Eserviabeauty

13.04.2020

Eserviabeauty

26.06.2020

Eserviabeauty

26.02.2021