Усім відома приказка: “зустрічають за зовнішнім виглядом…”, але при цьому далеко не усі згадують про неї будуючи вигляд свого бізнесу.

Незалежно від того, як класно ви надаєте послуги або ж від того наскільки ввічливий персонал вашого закладу, новий клієнт завжди спершу оцінить ваш зовнішній вигляд. І якщо він йому не сподобається, то ви його втратите так і не познайомившись.

У сучасному світі першим обличчям бізнесу для клієнтів є:

  • соціальні мережі;
  • сайт;
  • профіль у засобах для онлайн-бронювань.

Розберемо усі три пункти більш детально:

  • Соціальні мережі

Важко уявити успішний бізнес без сторінок у соціальних мережах і індустрія краси не виключення.

Для того щоб соціальні мережі закладу дійсно працювали на нього, а не проти, достатньо дотримуватись трьох правил:

1. Естетика

Зараз є чимало безкоштовних марафонів та курсів із оформлення соціальних мереж: у якій послідовності публікувати дописи, які іконки використовувати для вічних історій, як оформити “шапку” профілю – не нехтуйте даною інформацію, використовуйте її для приваблення нових клієнтів.

2. Регулярність

Якщо ви публікуватимете історії/дописи нерегулярно або ж надовго зникатимете із стрічки, то ваші клієнти просто не зможуть за вами стежити. Ваші охоплення підуть на дно, а більшість фоловерів перестануть бачити ваші публікації. Таким чином ви не лише не зможете напрацювати нових клієнтів, а й губитимете наявних.

3. Живі фото

У соціальних мережах закладів індустрії краси мінімум 50% контенту повинні складати фото виконаних робіт. Публікуйте як результати, так і колажі/збірки “до” і “після” послуги. У історіях можете показувати ще й увесь робочий процес – клієнти це люблять і саме так вони точно знатимуть, що ваші роботи якісні і що вони можуть обрати саме вас.

Сайт

Знову ж таки, перше враження – це надважливо. Тому не жалкуйте зусиль та фінансів на професійне оформлення сайту (ви ж не робите це на один день/місяць/рік).

Розмістіть там не лише загальну інформацію про ваш заклад, а й познайомте із працівниками та прайсом, додайте фото як інтер’єру, так і виконаних робіт, передбачте місце для відгуків – чим ближче ви познайомите клієнта із собою, тим легше йому буде до вас завітати.⠀

  • Профіль закладів індустрії краси у засобах онлайн-бронювань

Обираючи систему онлайн-бронювань важливо зважати на ту пропозицію, яка забезпечить максимальний функціонал, різноманіття засобів та можливість легкого налаштування. За цими критеріями найкраще підходить CRM Eservia beauty.

ПЗ Eservia beauty передбачає два засоби для онлайн-бронювань клієнтів: мобільний застосунок та онлайн-віджет (посилання, яке можна розмістити у соціальних мережах або на сайті бізнесу у вигляді кнопки «забронюватись»). Використання одночасно мобільного застосунку та онлайн-віджету дає змогу бізнесу охопити більшу кількість клієнтів.

Із CRM Eservia beauty адміністрація бізнесу зможе із легкістю усе налаштувати. Достатньо лише один раз заповнити профіль та внести усі записи і уся інформація буде одразу відображатись у мобільному застосунку та онлайн-віджеті.

Клієнти зможуть переглядати таку інформацію: логотип, назву та опис бізнесу, адресу (+ орієнтир до неї), посилання на соціальні мережі та сайт, фотографії закладу, перелік майстрів із їхніми фото (+їхній опис) та послуги із зазначенням їхньої ціни та тривалості – це допоможе не лише клієнтам визначитись із їхнім вибором, а й зекономить час адміністратора для пояснень клієнтам, які послуги скільки вартують, які відмінності між ними і які ж є вільні години та в які дні. Під час заповнення даних важливо нічого не пропускати, оскільки, як раніше згадувалося, клієнти зустрічають за зовнішнім виглядом і саме це буде одним із чинників, чи запишеться клієнт у заклад.

Ще однією перевагою CRM Eservia beauty є можливість цілком безкоштовного заповнення особистого кабінету закладу індустрії краси.

Подбайте про зовнішній вигляд свого бізнесу разом із Eservia beauty уже зараз.

Для того, щоб спробувати та отримати 1 місяць безкоштовно – зареєструйтесь за посиланням або зателефонуйте менеджеру Eservia beauty за номером +380673931280

Інші статті

Eserviabeauty

13.04.2020

Eserviabeauty

26.06.2020

Eserviabeauty

26.02.2021