Адміністратор – важливий пазл у роботі закладів індустрії краси, оскільки від його професіоналізму залежить чимала частина роботи.

Найважливішим завданням адміністратора можна визнати врахування запитів кожного клієнта, починаючи від запису на процедуру, завершуючи розрахунком. Саме тому, щоб клієнти були завжди задоволені, повертались знову та рекомендували вас, адміністратор повинен докладати максимум зусиль.

Який адміністратор потрібен вашому бізнесу?

Опираючись на досвід співпраці з сферою краси, Eservia beauty виділяє такі ключові вміння адміністратора:

  1. Багатозадачність. Посада адміністратора передбачає необхідність виконання великої кількості завдань одразу: від спілкування з клієнтами до ведення документації бізнесу. З огляду на це, надважливо не допускати прогалин.
  2. Вмотивованість. Обираючи працівника на дану посаду слід зважати на його бажання працювати, адже постійно не задоволений, без настрою та посмішки адміністратор зможе лише змусити клієнтів більше ніколи не повертатись у ваш заклад.
  3. Організованість. Ідеальний адміністратор повинен вміти організовувати роботу в закладі, розподіляти обов’язки, вирішувати проблемні ситуації тощо.
  4. Думати на кілька кроків вперед.  Вміння передбачати майбутній розвиток подій та їх наслідки зайвими не будуть у жодній роботі.
  5. Стресостійкість. Обов‘язкова умова при прийомі на роботу нового адміністратора.

Адміністратор – це перше обличчя вашого бізнесу, тому будьте до нього вимогливими, але  й не забувайте про об’єктивність. Премія за гарну роботу буде чудовою додатковою мотивацією працювати ще краще.

Для того, щоб адміністратор виконував всі свої обов’язки добре та ні про що не забував – обирайте CRM Eservia beauty, яка в рази спростить та оптимізує роботу усього бізнесу.

Щоб переконатись у ефективності CRM Eservia beauty використайте безкоштовний тестовий період тривалістю 1 місяць. Реєструйтесь або телефонуйте менеджеру Eservia beauty уже зараз за номером +38 (067) 39 31 280

Інші статті

Eserviabeauty

13.04.2020

Eserviabeauty

26.06.2020

Eserviabeauty

26.02.2021