Індустрія краси напряму залежить від клієнтів.

Незалежно від того, наскілький крутий салон ви не створили б, яку дорогу техніку не закупили б, яких майстрів не найняли б – без клієнтів ваш бізнес буде преречений на програш!

Щоб цього не сталося, пропонуємо 20 найпопулярніших способів залучення нових клієнтів:

1. Оголошення, купони в тематичних ЗМІ

При правильно обраному ЗМІ вашу рекламу побачать десятки тисяч людей. А при цікавій пропозиції – частина цих людей до вас завітає.

2. Рекламні статті

Для їх публікації слід вибирати тематичні видання. При чому вони можуть бути як паперовими, так і віртуальними (он-лайн). Для індустрії краси вибір журналів величезний: це може бути як місцеве видання (а з них найкраще розпочинати), так і відомі модні глянці.

3. Радіо-реклама

Переваги – охоплення великої аудиторії. Тільки не робіть занадто довгий ролик. Він повинен бути коротким, але містким, мотивуючим завітати до вас.

4. Виставки

Беріть участь у виставках. Профільних. Для індустрії краси зараз організовується чимало заходів. Зокрема і різні семінари та вечірки.

5. Довідники

Існує безліч довідників – електронних і паперових. Є окремі сайти із підбірками усіх закладів краси. Це сприятиме впізнаваності вашого бренду. І погодьтесь, якщо людина шукатиме салон краси, а вас не буде у найпопулярніших сайтах пошуку, то вона однозначно не стане вашим клієнтом.

6. Флаєри

Для того, щоб ваші флаєри дійсно принесли користь та нових клієнтів детально продумайте текст, запропонуйте знижку або ж подарунок та не забудьте вказати термін його дії.

7. Рекомендація

Попросіть своїх клієнтів рекомендувати вас іншим. Такий метод працює, як ніякий інший. А для заохочення – пропонуйте знижку або ж подарунок.

8. Партнерство

Якщо ви манікюрний салон, то зробіть кооперацію із студією масажу та рекомендуйте клієнтам одне одного – усі будуть у виграші.

9. Комерційна пропозиція

Розсилайте за допомогою пошти та соціальних мереж. У ній вам потрібно буде зазначити сферу діяльності вашого закладу, переваги співпраці, вартість товарів/послуг та знижку.

10. Поштова скринька

У звичайних поштових скриньках часто сьогодні виявляють тільки квитанції на оплату комунальних послуг. Газети та журнали рідко хто виписує. Чому б вам не скористатися перевіреним методом, як знайти клієнтів? Йдеться про те, щоб розкидати по поштових скриньках красиві рекламні листівки!

11. Email розсилки

В даному випадку вам знадобиться база потенційних клієнтів – її завжди можна придбати або назбирати.

12. Реклама в інтернеті

У цьому допоможуть такі сервіси, як: Яндекс.Директ та Google Ads.

Вони призначені для контекстної реклами. Якщо правильно продумати і налаштувати рекламну кампанію – результат і потік клієнтів обов’язкові. А для максимального результату передбачте на своєму сайті можливість бронюватись онлайн – із Eservia Beauty зробити це буде легко.

13. Сарафанне радіо

Спосіб із довгою історію, який вражає своєю ефективністю. Суть проста – чим більше про вас говорять, тим більше про вас знають і відповідно тим більше у вас клієнтів.

Обов’язкова умова: не розділяйте реклами на триста років, щомісячно беручи рекламу в іншого блогера. Якщо ви вирішили застосувати цей метод, то вам потрібно одночасно прозвучати в усіх блоггерів.

14. Обдзвін існуючих клієнтів

Підтримка існуючих клієнтів сприяє збільшенню клієнтської бази, оскільки вони можуть привести у ваш заклад рідних та друзів, тим більше, якщо ви їх заохотите до цього.

15. Реклама в громадському транспорті

Більшість потенційних клієнтів хоча б інколи та й користуються громадським транспортом.

Коли перед людиною постає необхідність обрати заклад, то вона обиратиме за знайомою назвою – так безпечніше. Громадський транспорт забезпечить як найкраще це знайомство.

16. Підготовка поліграфічної рекламної продукції

Для прикладу, буклети та візитки. Ваші клієнти зможуть розповісти чи порадити вас друзям у тому випадку, коли у них буде нагадування із собою.

17. Розміщення реклами на білбордах

Як із громадським транспортом, це сприятиме кращій впізнаваності вашого бізнесу.

18. Рекламні розтяжки

Ефективний маркетинговий інструмент, який зможе привернути до вас ще більше уваги.

19. Дошки і сайти оголошень

Кожен із нас хоча б раз переглядав подібні сайти. Було б чудово, якби переглядаючи подібну інформацію ваш потенційний клієнт зміг вас знайти. А для швидшого знайомства запропонуйте знижку або подарунок.

20. Івент маркетинг з Eservia Beauty

Сучасний спосіб, який не потребує жодних зусиль – лише декілька кліків із вашого гаджету.

CRM Eservia Beauty дає можливість поширювати події, новини, акції та гарячі години закладу у мобільному додатку Eservia, щоб користувачі додатку – потенційні клієнти могли це побачити та завітати у заклад. Усе максимально просто, а головне сучасно та ефективно.

Серед пропонованих способів ви точно зможете знайти свій. Комбінуйте, досліджуйте ринок, гучно заявляйте про себе та збільшуйте свою клієнтську базу разом із Eservia Beauty! Для того, щоб спробувати уже зараз та отримати 1 місяць Безкоштовно – зареєструйтеся!