Деякі керівники бізнесів індустрії краси вагаються: «Цілковита хаотичність у роботі працівників. Один із майстрів працює виключно по вівторках та четвергах, інший позмінно день через день, а графік третього узагалі не має жодної логіки – я не можу самостійно розібратись у графіках свого персоналу, то хіба ж система зможе?

Eservia Beauty зможе! Відкладайте аркуші та Excel таблиці! Час полегшити свою роботу!

У підрозділі «Графік роботи працівників» (розділ  «Графік роботи») доступний перегляд та коригування графіку роботи  індивідуально для кожного працівника.

Для цього достатньо натиснути на прізвище та ім’я бажаного майстра і обрати для нього зручний графік.

Eservia Beauty передбачено три варіації графіку роботи працівників:

📅 Позмінний робочий графік передбачає ведення даних позмінної системи закладу.

Наприклад: працівник працює 2/2, де 2 дні робочі, 2 – вихідні. Ви лише вносите дані, а ПЗ самостійно розраховує робочі та вихідні дні для обраного працівника – і жодних турбот.

📅 Регулярний робочий графік дозволяє відмітити постійні робочі дні та їх часові рамки відповідно до графіку майстра.

Наприклад: певний працівник працює 4 дні на тиждень: понеділок, вівторок, середа і субота, а також по вівторках він завжди працює з 12:00, а в суботу до 15:00 і так щотижня – із регулярним типом проставити подібний графік не складе жодних проблем.

📅 Довільний робочий графік розрахований на специфіку роботи майстра із не постійним графіком.

Наприклад: цього тижня майстер працюватиме у вівторок та четвер, наступного тижня в понеділок, ще наступного – в суботу, а в п’ятницю він буде лише до 13:00 – жодних проблем! Обираєте цей тип графіку, відмічаєте вибрані дні та, при потребі, коригуєте години і зберігаєте!⠀

І, звісно ж, усі збережені зміни у графіках майстрів автоматично оновлюються у системі, мобільному додатку та онлайн віджеті, тому клієнти завжди бачитимуть актуальний графік.

Зробіть своє життя простішим – оберіть Eservia Beauty!

Для того, щоб спробувати уже зараз та отримати 1 місяць безкоштовнореєструйтесь або телефонуйте менеджеру Eservia Beauty +380673931280

Інші статті

Eserviabeauty

13.04.2020

Eserviabeauty

26.06.2020

Eserviabeauty

26.02.2021