Сьогодні ми поговоримо про те, як повернути клієнтів в салон краси або в будь-який інший салон зі сфери послуг.

У кожного салону краси є постійні клієнти і є ті, які давно не користуються запропонованими послугами. Тому і виникає питання, що робити з 2 типом клієнтів? Чи можливо їх повернути і чи варто?

Якщо обирати між залученням нових клієнтів і поверненням «старих», то другий варіант однозначно кращий з наступних причин:

  1. Повернути клієнта менш затратно ніж залучити.
  2. Лояльність клієнта, який у вас вже бував значно більше ніж у нового. А якщо клієнт перестав вас відвідувати через те, що залишився незадоволений після певної послуги або з інших причин, то його все одно буде легше вмовити на повторне відвідування. І в цьому випадку лояльність виросте ще більше і в майбутньому даний клієнт може стати “адвокатом” або “агентом” вашого бізнесу розповідаючи про те, як ви відповідально підходити до справи і виправляєте помилки.

Отже, визначили – повертати клієнтів потрібно! Але як це зробити? Як повернути клієнтів в салон краси?

  • Вітайте зі святами: міжнародними та професійними, днем ​​народження та інше. EserviaBeauty дозволяє робити розсилки максимально автоматично та без жодних турбот;
  • Поширюйте інформацію зі спец. пропозиціями, акціями, новинами – в нашій CRM передбачена можливість поширення цієї інформації через мобільний додаток Eservia не тільки для всіх ваших клієнтів, але і для потенційних. І це БЕЗКОШТОВНО!
  • Запрошуйте клієнтів на події, які відбуваються у вашому закладі – допомогти з цим може мобільний додаток і SMS розсилка від EserviaBeauty;
  • Дізнайтеся, чому клієнт припинив відвідувати ваш салон. Саме постійний зворотний зв’язок допоможе вашому бізнесу стати кращим.

Клієнти – це основа кожного салону краси і будь-якого бізнесу зі сфери послуг. Не втрачайте та підтримуйте інтерес своїх клієнтів до себе разом з EserviaBeauty! Реєструйтеся зараз!

Інші статті

Eserviabeauty

13.04.2020

Eserviabeauty

26.06.2020

Eserviabeauty

26.02.2021