Серед багатьох закладів індустрії краси вже не перший місяць іде процес адаптації до нових реалій, до правил поведінки під час повітряних тривог та пошук нових шляхів комунікації та залучення клієнтів. Адже на сьогоднішній день так чи інакше постраждало дуже багато людей психологічно, фізично та матеріально. Деякі з постійних клієнтів змінили своє місце проживання, а війна в країні продовжує тримати напругу.

Зараз є чимало способів збільшити привабливість бізнесу для постійних або нових клієнтів через соціальні мережі та інтернет-ресурси в цілому. Важливо підібрати дійсно дієві способи та при цьому викликати у клієнтів тільки приємні емоції.

Якщо ви тільки розпочинаєте або відновлюєте свою роботу, то обов’язково сповістіть про це клієнтів!

Є декілька засобів сповіщення клієнтів про відновлення роботи:

Фейсбук, інстаграм. Найпростіше, що можна зробити, це сторі з вашим фото (якщо ви індивідуальний майстер) або з фотографією вашого бізнесу. На цій світлині потрібно повідомити дату початку роботи, робочі години та адресу через геомітку. Таким чином ви нагадаєте своїм клієнтам про ваше місцезнаходження і в рекомендаціях у інших людей з’явиться згадка про ваш заклад. Також можна зробити допис з геоміткою та хештегами того міста, де ви перебуваєте.

Телеграм, вайбер. Створіть групу, якщо ще немає, запросіть до неї своїх клієнтів з телефонної книги та сповістіть їх про відновлення роботи. Додайте опитування, наприклад, з питанням про місцезнаходження чи на яку процедуру ваші клієнти хотіли б отримати знижку.

CRM Eservia Beauty. За допомогою групових SMS-розсилок ви зможете повідомити своїх клієнтів про відновлення роботи закладу або зміну адреси – це зручно і легко!

Способи збільшення приходу нових клієнтів.

Флаєри, акційні газети, оголошення на дошках – це максимально застарілі способи, забудьте про них. Основним об’єктом вашої уваги повинні стати інтернет-ресурси.

  • Пабліки в телеграмі, вайбері, фейсбуці – є відмінним способом просування. Як правило, це не безкоштовно, однак точно вартує цього, оскільки зараз усі стежать за новинами саме за допомогою пабліків. Ще однією перевагою є те, що в таких групах ви можете самостійно переглянути кількість переглядів та вподобань і таким чином обрати дійсно активний майданчик для реклами. Ваша активність точно буде підмічена потенційними клієнтами.
  • Будьте щедрими. Усі знають, що для того, щоб щось отримати, потрібно спершу вкласти. Подаруйте знижку при першому візиті або певні безкоштовні послуги для внутрішньо переміщенних осіб. Напишіть про це в своїх соц. мережах і точно знайдуться ті, хто зараз в активному пошуку фахівців краси для себе.
  • Сарафане радіо. Це прийом перевірений часом. Чим більше про вас говорять, тим краще. Попросіть своїх клієнтів після процедури написати відгук та подаруйте знижку або послугу у подарунок за відмітку в сторіс в інстаграмі або інших соціальних мережах.
  • Запускайте таргет. Це завжди ефективно, якщо правильно підійти до цього питання. Але запускайте рекламу виключно на свій регіон, в якому ви знаходитесь, оскільки не на усіх територіях країни уже спокійно і запуск реклами не на ту територію може викликати шквал негативу.
  • Публікуйте свої роботи. Моделей завжди можна знайти за допомогою фахових сторінок в інстаграмі.
  • Будьте сучасними та цінуйте час своїх клієнтів. Передбачте можливість бронюватись онлайн 24/7 в кілька кліків. Це однозначно збільшить прихід клієнтів. Допомогти із цим може програмне забезпечення Eservia Beauty, завдяки якому не лише ваші клієнти зможуть бронюватись онлайн, але й ви зможете відслідковувати усі записи та легко керувати ними.

Ще одним способом збільшення потоку клієнтів
є активізація поточних.

Життя людей після початку повномасштабної війни добряче змінилося і ваші клієнти не виключення. Дехто із них був закордонном та уже повернувся, дехто просто забув про усі б’юті процедури, займаючись іншими питаннями. Ваше завдання: нагадати про себе.

Саме із цим може допомогти CRM Eservia Beauty завдяки SMS-повідомленням.

SMS-розсилки є надійним та універсальним інструментом для взаємодії з клієнтами. За допомогою SMS-кампанії ви зможете з легкістю нагадати про себе, мотивувати знову відвідати ваш заклад, або ж тримати зв’язок із постійними клієнтами щоб зберегти їхню прихильність.⠀

Варіантів текстового наповнення SMS-повідомлень може бути досхочу, все залежить від ваших ідея та підходів у роботі з клієнтами. Наприклад:⠀

Beauty Salon завжди на зв’язку!
Завітайте до нас протягом цього тижня та отримайте знижку 5% на будь-яку послугу.
0673931280⠀

Підтримуємо українське!
Зроби манікюр в тонах сміливості із знижкою 20%
Бронюй візит онлайн або за номером +380507412044

Давай бути разом!
Чекаємо тебе в Beauty Salon на чашку теплого глінтвейну.
Забронюй красу та наш час разом.
0507412044

Такий спосіб активізації клієнтів буде не лише ефективним, але і надзвичайно простим. У CRM Eservia Beauty для цього передбачено розділ «Маркетинг», де з легкістю можна створити SMS-розсилку в декілька кліків:

1. Перейдіть у розділ «Маркетинг».
2. Натисніть кнопку «Створити розсилку».
3. Оберіть Альфа-ім’я, від якого буде розіслана розсилка.
4. Оберіть отримувачів. Це можуть бути усі клієнти, лише чоловіки чи жінки, або ж вибірково (певна кількість необхідних для розсилки клієнтів).
5. Заплануйте дату та час розсилки.
6. Вкажіть тему та пропишіть текст повідомлення.
7. Натисніть кнопку «Створити» і очікуйте записів від клієнтів.

Для того, щоб розпочати роботу із CRM Eservia Beauty достатньо зареєструватись або зателефонувати в підтримку Eservia за номером +380507412044.

Залучайте нових клієнтів та підтримуйте поточних за допомогою CRM Eservia Beauty.
Пам’ятайте, успіх вашого бізнесу у ваших руках!

Інші статті

Eserviabeauty

13.04.2020

Eserviabeauty

26.06.2020

Eserviabeauty

26.02.2021