У сучасних реаліях стрімкого розвитку б’юті сфери захист даних є важливим завдання не лише від зовнішніх впливів, а й від власних співробітників. На жаль, є чимало випадків викрадення клієнтської бази або ж нанесення навмисної шкоди власникам із якими не вдалось порозумітись (наприклад, видалення клієнтської бази чи архіву бронювань/історії візитів, фінансових даних тощо). Саме тому захист приватної інформації та надійність її збереження є обов’язковим елементом роботи CRM Eservia Beauty.

Для того, щоб попередити будь-які маніпуляції із даними бізнесу передбачена можливість розмежування прав доступу. Завдяки цьому функціоналу кожен власник має змогу створювати користувачів в межах свого особистого кабінету та контролювати усю інформацію та функції, які будуть доступні для них.

Створення користувачів

Для зручності надання прав доступу CRM Eservia Beauty передбачає групування користувачів за власноруч доданими чи запропонованими категоріями. По замовчуванні передбачені такі категорії: директор, адміністратор, бухгалтер, майстер. 

Власник бізнесу може редагувати та видаляти запропоновані категорії або додавати нові за допомогою «+» навпроти тексту «Категорії користувачів».

Для того, щоб створити користувача та надати йому права доступу потрібно із лівої сторони у переліку обрати ту категорію до якої належатиме користувач – натиснути спершу на неї, а опісля на «+» навпроти її назви.

Після необхідно заповнити дані працівника: фото, ім’я, посада, номер телефону, електронна пошта, яка в майбутньому буде слугувати логіном для входу, пароль та зберегти.  Інформацію про доданих користувачів можна редагувати або ж видаляти їх узагалі. Редагуванню також підлягає і пароль, який можна з легкістю змінювати.

Наступний крок після створення користувача – це надати йому права доступу. Для цього потрібно натиснути на створеного користувача і обрати доступні для нього розділи у правій частині сторінки.

Сині повзунці навпроти кожного розділу є вашими підказками, які зможуть візуально підказувати чи надали ви доступ до розділу цілком чи з пеними обмеженнями.

 Ви можете надавати права доступу як до усього розділу, так і до окремих пунктів. Наприклад, дозволити перегдядати календар, але не вмикати інших пунктів і тоді користувач зможе переглядати бронювання, однак не буде мати змоги зробити із ними будь-яку дію.

З метою додаткої безпеки даних Вашого бізнесу, користувач може бути активним або деактивованим, тобто мати призупинений доступ до свого користувацького кабінету. За цю функцію відповідає повзунець біля імені користувача.

Якщо повзунець увімкнений, то користувач активований і він зможе входити у профіль вашого бізнесу під власним логіном та паролем в межах наданих йому прав. При деактивації користувача (вимкнений повзунець), він не зможе входити у профіль вашого бізнесу під власним логіном та паролем поки ви його знову не активуєте. Таким чином, якщо користувач припинив свою роботу у вашому бізнесі або ж призупинив її (виїзд закордон тощо), то ви можете деактивувати його і ваші дані будуть цілком захищені.

Захист клієнтської бази

Найбільші хвилювання завжди викликає доступ до клієнтської бази та номерів телефонів. Здавалося б, що обмежити цілком доступ неможливо, оскільки адміністратор, який веде записи повинен бачити контакти, те ж саме стосується закладів у яких бронювання створюють майстри самостійно. Однак CRM Eservia Beauty цілком справляється із цим викликом.

Якщо Ви хочете, щоб адміністратор чи майстри додавали бронювання без доступу до клієнтської бази, то достатньо надати доступ до календаря та додавання бронювань і при цьому цілком вимкнути доступу до клієнтської бази. У цьому випадку створений користувач не зможе вносити номери телефонів клієнтів, а орієнтуватиметься виключно на його ім’я. Номер телефону в календарі, деталях бронювання та під час додавання бронювання будуть закриті.

При виникненні потреби все-таки доповнення клієнтської бази і створення бронювань не лише для наявних клієнтів, а й нових, потрібно увімкнути для користувача «додавання нових клієнтів», але при цьому не вмикати доступ до перегляду клієнтської бази. Тоді користувач ідентично до попередньої комбінації не зможе бачити номер телефону клієнтів, однак для нього буде доступний «плюс» для додавання нових клієнтів. Таким чином користувач зможе додавати нових клієнтів і при цьому не матиме доступу до клієнтської бази та контактів.

Користувач із наданим йому паролем та логіном зможе увійти в свій кабінет за звичним входом у CRM та бачити лише доступну для нього інформацію.

При спробі перегляду недоступної інформації користувач зіштовхнеться із сповіщенням про відсутність відповідного доступу. Таким чином перегляд недоступних розділів буде неможливим, а захист ваших даних – беззаперечним.

Надійність збереження інформації

Збереження інформації у різних «хмарах» стало буденною справою для середньо статичних користувачів мережею інтернет і не тільки. Однак чи може забезпечити кожний сервер надійність збереження інформації?

На жаль, ні. Саме тому обираючи CRM-систему важливо розуміти надійність збереження інформації та завжди уточнювати інформацію щодо серверів на котрих зберігається інформація (особливо це стосується російських CRM, сервери яких, як правило, також російські).

Компанія Eservia Beauty ніколи не нехтувала безпекою та надійністю збереження інформації. Саме тому усі дані зберігаються на сервері Amazon Web Services – це масштабна хмара, яка гарантує надійність та безпеку даних. За даними IDS саме Amazon Web Services є лідером на ринку CDN, про що свідчать також загальні оцінки, рейтинги та відгуки від користувачів. З Eservia Beauty Ви можете бути впевнені у безпеці своїх даних та надійності їх збереження, оскільки ми обираємо найкраще для Вас.

Права доступу – це функціонал для власника бізнесу, який дозволяє розмежовувати можливості працівників в межах CRM для захисту власної інформації. При наявності питань, звертайтесь у технічну підтримку Eservia за номером + 380507412044 та стежте за нами у соціальних мережах: інстраграм, фейсбук, твітер, телеграм.

Eservia Beauty – Ваша надійна CRM!

Інші статті

Eserviabeauty

13.04.2020

Eserviabeauty

26.06.2020

Eserviabeauty

26.02.2021